Select Group:

Summary Table
Group: SOCS A

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Oakham School
Boys-U18A
00000000
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Nottingham High School
Boys-U18A
00000000
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Loughborough Grammar School
1st VI
00000000
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Norwich School
1st VII
00000000
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
St Joseph's College, Ipswich
Boys-U18A
00000000

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:00
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarOakham School
Boys-U18A
CancNottingham High School
Boys-U18A
10:20
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarLoughborough Grammar School
Boys-U18A
CancNorwich School
Boys-U18A
10:40
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarOakham School
Boys-U18A
CancSt Joseph's College, Ipswich
Boys-U18A
11:00
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarNottingham High School
Boys-U18A
CancNorwich School
Boys-U18A
11:20
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarLoughborough Grammar School
Boys-U18A
CancSt Joseph's College, Ipswich
Boys-U18A
11:40
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarOakham School
Boys-U18A
CancNorwich School
Boys-U18A
12:00
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarNottingham High School
Boys-U18A
CancSt Joseph's College, Ipswich
Boys-U18A
12:20
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarOakham School
Boys-U18A
CancLoughborough Endowed Schools
Boys-U18A
12:40
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarNorwich School
Boys-U18A
CancSt Joseph's College, Ipswich
Boys-U18A
13:00
View Competition Map: Rugby 1Rugby 1
 04 MarNottingham High School
Boys-U18A
CancLoughborough Endowed Schools
Boys-U18A

The 1st and 2nd placed teams in each group go through to the Cup. The 3rd and 4th placed teams in each group go through to the Plate.